
In ‘Dream School’ vertellen drie van de leerlingen elkaar over hun ervaringen met seksueel misbruik. Door hulp van het tv-programma hopen ze dit verleden achter zich te kunnen laten.
Kimberley, Silvia en Valentina zijn in het verleden slachtoffer geworden van misbruik en dit dragen ze nog dagelijks met zich mee.
SLACHTOFFER VAN MISBRUIK
Mede door deze ervaringen zijn ze in Dream School beland, en hebben ze hulp nodig om hun leven weer op de rit te krijgen. “We moeten ons niet elke keer moeten afvragen of het onze schuld is of niet, want het is niet onze schuld”, zegt Valentina.
Silvia zou graag meer over het onderwerp seksueel misbruik willen praten in Dream School. “Het is iets wat ik wegstop. Mijn ex sloeg me anderhalf jaar lang, maar het gaat nooit over de details. En over de aanranding.” Twee jaar lang heeft ze er niet over durven praten.
‘DREAM SCHOOL’
Ook Valentina vertelt over het moment dat ze te maken kreeg met misbruik. “Ik ben verdoofd”, zegt ze. “Ik praat nu alsof het mij niet overkomen is.”
Kimberley raakt geëmotioneerd door de verhalen van de andere meiden. “Bij mij is het zeven jaar geleden, en ik ben er nog steeds niet overheen. Ik was elf.” Ze hoopt hiermee aan de slag te kunnen tijdens het traject en het daarmee een plek te kunnen geven.
Kijk de aflevering van Dream School hier terug.
Bron: Linda.NL >>